• O škole
        • O. Z. UMENIE AKO DAR

• O. Z. UMENIE AKO DAR vzniklo na pôde Základnej umeleckej školy, na podnet rodičov v roku 2014, za účelom podporiť činnosť žiakov školy. Zastrešuje všetky odbory ZUŠ. Vďaka pomoci zo strany rodičov, darovaním 2 percent z dane, príspevkov členského, môže ZUŠ zakúpiť materiálno technické zabezpečenie pre kolektívy, výtvarný materiál pre žiakov VO. O. Z. UMENIE AKO DAR   podporuje účasť žiakov  školy na sústredeniach, plenéroch,   celoslovenských a medzinárodných súťažiach, prehliadkach, vystúpeniach vo všetkých odboroch.

Rodičovskú radu  tvoria zástupcovia rodičov – dobrovoľníkov, spoločne sa podieľajú na pomoci pri chode školy a záujmov žiakov a pedagógov.

Zriaďovateľom, štatutárom je: Ing. Martin Rečičár

Členovia rady O. Z. UMENIE AKO DAR sú:

Mgr. Mária Hujsiová, MUDr. Jana Globinovská, Bc. Aneta Hrebeňárová, Mgr. Eva Oravcová, Ľubomíra Salanciová, Mgr. Vladimír Tobis, Mgr. Drahomíra Beňová Vargovská, Ing. Veronika Rozgonyiová,

Revízna komisia:

Martina Dominiková, Bc. Martina Martinková

Členom O.Z. UMENIE AKO DAR sa stávajú žiaci a rodičia, ktorí zaplatia ročný príspevok vo výške 25 €  na žiaka, títo žiaci môžu čerpať finančné prostriedky na činnosť spojenú so ZUŠ.

• Príspevok na školský rok 2023/2024

• Vážení rodičia,

dňa 02.11.2023, plenárna schôdza O. Z.  Umenie ako dar schválila príspevok

na školský rok 2023/2024 vo výške 25, €/žiaka.

Ak žiak navštevuje viacero odborov, hradí len jeden príspevok.

Pri platbe prosím používajte správny variabilný symbol 2023.

Do poznámky prosím uveďte meno a priezvisko dieťaťa a odbor, ktorý navštevuje.

(napríklad : Katarína Kvietková HO ).

Skratky odborov: HO-výtvarný odbor, VO-výtvarný odbor, TO-tanečný odbor, LDO - literárno-dramatický odbor .

Príspevok prosíme uhradiť na účet  O. Z. Umenie ako dar

ČSOB: IBAN: SK47 7500 0000 0040 2468 9541

Číslo účtu O. Z. Umenie ako dar je iné ako ZUŠ, prosím skontrolujte si číslo účtu pri zadaní platby

V prípade otázok k platbe kontaktujte : umenieakodarhospodar@gmail.com