• Koncert úspešných žiakov, súborov a orchestrov!

• 13. 5. 2023
      • Srdečne Vás pozývame na výnimočný koncert, ktorý sa bude konať v stredu 24.mája o 18:00 v Divadelnej sále Domu Kultúry Poprad. Neváhajte si zakúpiť lístky u pedagógov a vedenia školy. Cena 3 eurá. Tešíme sa na Vás

• ZLATO A PRIAMY POSTUP NA CELOSLOVENSKÉ KOLO!

• 1. 5. 2023
      • Naši akordeonisti z orchestra Fonetico zažiarili na krajskom kole celoštátnej postupovej súťaži

Divertimento muzicale 2023!!!

MÁME ZLATO S POSTUPOM NA CELOSLOVENSKÉ KOLO!!!

Za obrovské úspechy a množstvo sústredení a koncertov vďačíme skvelým pedagógom G. Kovalchik a M.Šabla!!! Ich energia je neuveiteľná a tak premenili skvelý orchester na famózny! Ďakujeme naším skvelým akordeonistom , pedagóom ale aj rodičom za popdoru svojich detí. BRAVÓ!

• postup na Grand finále v Leviciach a EURÓPSKE FINÁLE!!!

• 27. 4. 2023
      • Veľmi sa tešímE, že sa nám podaril ďalší úspešný tanečný krôčik. Pretože naše tanečníčky zo ZUŠ-LOVE MOVEMENT si na súťaží Show time vytancovali postup na Grand finále v Leviciach a to všetky choreografie.

A k tomu ešte väčšia radosť, pretože choreografia "NÁVRAT" sa prebojovala rovno na Európske finále, ktoré bude v júni v Maďarsku.

Blahoželáme pani učiteľke Baselidesovej a jej skvelým  žiačkam a žiakom!!!

• “Slávici z lavice”

• 27. 4. 2023
      • Tento týždeň sa nesie v znamení súťaží. Na speváckej “Slávici z lavice” nás reprezentovala pani učiteľka Dominika Gorecká v porote a jej skvelá žiačka Mária Slavkovská ktorá získala krásne 3 miesto! Tešíme sa z úspechu a prajeme veľa radosti z hudby

• Úspech medzinárodnej súťaži "Študentská umelecká činnosť"

• 27. 4. 2023
      • Veľmi sa tešíme z úspechu nášho žiaka Ľudovíta Slavkovského, žiaka z triedy pána učiteľa Petra Čapó. Na medzinárodnej súťaži "Študentská umelecká činnosť" získal krásne 3. miesto v hre na klavíri!!!

Srdečne blahoželáme a prajeme veľa ďalších úspechov a radosti z hudby

• PRIMAVERA - Koncert pedagógov a žiakov

• 14. 4. 2023
      • Milí priaznivci ZUŠ na Štefánikovej ulici v Poprade,

srdečne Vás pozývame na koncert Pedagógov a žiakov našej školy s názvom PRIMAVERA, ktorý sa koná v rámci 47. ročníka PHJ, v piatok 21.apríla 2023 o 18:00 v divadelnej sále v Domu Kultúry Poprad.

Koncert sa koná pod záštitou Mesta Poprad, Oddelenia kultúry, CR a prezentácie mesta Poprad.

Tešiť sa môžete na skladby od autorov: Sting, Abba, Piazzolla, Coldplay, Deep Purple, Paganini, M. Cyrus a mnoho ďalších.

Lístky si môžete zakúpiť u pedagógov ZUŠ

• Úspech našich divadelníkov na Divadelnej Šuňave 2023

• 6. 4. 2023
      • Našim LDO študentom sa na súťaži DIVADELNÁ ŠUŇAVA 2023, darilo!

Žiaci z triedy Miška Nováka predviedli svoje divadelné umenie, ktoré porota náležite ocenila a , na cestu domov, pribalila zopár darčekov a diplomov :-)

Hrobári, DS Šťastlivec, divadlo mladých okres Poprad 3.miesto

Jakub Leško,   Sandra Vaverčáková

V Kupé, DS Šťastlivec, divadlo mladých okres Poprad 2.miesto s návrhom na postup

Barbora Cvanigová , Noemi Jurčová, Simona Petrásová

Ja Kubko alebo čo videla Matilda DS Šťastlivec, divadlo mladých okres Poprad

1.miesto a postup na KSŽ

Laura Fričová, Lívia Ivanová, Marián Marek, Natália Pajerchinová, Zuzana Skoncová, Jana Stasová, Klára Stejskalová , Martin Šeliga, Samuel Špirek, Viktória Vanková

A ešte špeciálna cena, ktorá vznikla na počesť nášho Duška Kubáňa

Za foto ďakujeme MUDr. Roman Artim

• Showtime v Košiciach a fantastické výsledky našich tanečníkov!

• 27. 3. 2023
      • Včerajšia súťaž 25.03. Showtime v Košiciach bola pre nás úžasným zážitkom.

Veľké poďakovanie patrí všetkým tanečníkom, ich rodičom a zároveň všetkým ktorí boli pri zrode.

Moje tanečníčky, ktoré po prvý krát okúsili súťaž si s choreografiou "Strom života" priniesli 1.miesto.

V kategórii A, ktorá je náročnejšia sa moji tanečníci prebojovali na krásne miesta.

Choreografie:

"Navrat" 1.miesto

"Nadosah" 3.miesto

"Ďaleko" 3.miesto

• Úspech bubenníkov na súťaži

• 27. 3. 2023
      • Dňa 23.3.2023 sa žiaci z triedy Mgr. art. Tomáša Kvasnicu zúčastnili na celoslovenskej súťaži v hre na bicie nástroje Borákova Prievidza. Veľmi dobre reprezentovali našu školu a získali Matej Pavličko - zlaté pásmo, Alexander Šmondrk - bronzové pásmo a Sebastián Šmida - bronzové pásmo. Srdečne

gratulujeme

a prajeme ešte veľa radosti z hry a množstvo úspechov

• MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA

• 15. 3. 2023
      • TANEČNÝ SVIATOK V POPRADE

Srdečne vás pozývame do Arény Poprad, kde sa v sobotu 18.marca pod záštitou primátora mesta Poprad Antona Danka, uskutočnia  MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V LATINSKOAMERICKÝCH TANCOCH

Príďte sa pozrieť na tie najlepšie páry Slovenska v boji o titul.

Predpredaj vstupeniek: @visitpoprad.sk Mestská informačná kancelária Poprad

tel. č.: 052/436 11 92

• 2% z dane

• 13. 2. 2023
      • Vážení rodičia a priatelia školy,

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Finančné prostriedky budú použité na:

skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole

skvalitnenie vybavenia školy

Ďakujeme!

Tlačivo na 2% nájdete tu:

• Úspech na medzinárodnej výtvarnej súťaži

• 18. 1. 2023
      • Žiačka v.o. z ateliéru V. Leštacha Ivana Hučková získala 2. miesto v kat. 13 - 16 ročných na prestížnom medzinárodnom trienále v Bydgoszczy v Poľsku s názvom “ Medzi nami” Srdečne gratulujeme!